Телепрограма на 22 січня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Малятко ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
7:20 Телепродаж.
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Старий Том".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Старий Том".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Покахонтас".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Старий Том".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
12:40 М/с "Боббі і Білл".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Шарлотта Суничка".
14:00 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
ПЛЮСПЛЮС
5:25 М/с "Маленький зоомагазин. Наш власний світ".
5:45 М/с "Дружба - це диво".
6:05 М/с "Літтл Чармерс".
6:35 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
7:00 Говоримо українською.
7:15 Корисні підказки.
9:35 М/с "ЧоМуха".
11:10 Світ чекає на відкриття.
11:20 М/с "Лис Микита".
13:40 М/с "Свинка Пеппа".
13:50 М/с "Шиммер та Шайн".
14:20 М/с "Щенячий патруль".
14:45 М/с "Расті-механік".
15:10 М/с "Рев та Рамбл".
15:30 М/с "Літтл Чармерс".
16:00 М/с "Вампірина".
16:25 М/с "Софія Прекрасна".
16:50 М/с "Шахерезада. Нерозказані історії".
17:20 М/с "Зак Шторм".
17:50 М/с "Пінгвіни Мадагаскару".
18:15 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
18:35 М/с "44 коти".
19:00 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
19:50 М/с "Вампірина".
20:10 М/с "Софія Прекрасна".
20:40 М/с "Зоряна принцеса проти сил зла".
21:30 М/с "Пінгвіни Мадагаскару".
21:50 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
22:20 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
23:10 М/с "Оггі та кукарачі".
0:20 Знімала мама.
2:10 Світ чекає на відкриття.
3:00 Казка з татом.
4:50 Корисні підказки.