Телепрограма на вчора, 2 липня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Малятко ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:40 М/с "Зоосвіт".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Лис Микита".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:40 М/с "Зоосвіт".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
10:00 М/с "Хайді".
10:30 М/с "Сандокан".
11:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Рівень Маркуса".
11:30 М/с "Монстри і пірати".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:40 М/с "Зоосвіт".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Лис Микита".
14:00 Телепродаж.
15:30 М/с "Монстри і пірати".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:40 М/с "Зоосвіт".
17:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 Телепродаж.
18:00 М/с "Хайді".
18:30 М/с "Сандокан".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Рівень Маркуса".
19:30 М/с "Монстри і пірати".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:40 М/с "Зоосвіт".
21:00 М/с "Зоопаркова, 64".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Лис Микита".
22:00 М/с "Суперкнига".
22:30 М/с "Сандокан".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Рівень Маркуса".
23:30 М/с "Монстри і пірати".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
0:20 М/с "Якарі".
0:40 М/с "Лис Микита".
1:00 М/с "Суперкнига".
1:30 М/с "Сандокан".
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Безпека життя з Ембер".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:10 "ТіВі Абетка".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
14:20 М/с "Робокар Полі".
14:30 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
14:50 М/с "Рей і пожежний патруль".
15:10 М/с "Сонік Бум".
15:20 М/с "Буба".
15:40 М/с "Дуда і Дада".
15:50 М/с "Боббі і Білл".
16:10 М/с "Друзяки з джунглів".
16:20 М/с "Буль-буль Марін".
16:30 М/с "Шарлотта Суничка".
16:50 М/с "Смішарики".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
18:10 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Робокар Полі".
18:40 М/с "Роботи-потяги".
19:00 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Баранчик Шон".
20:00 М/с "Фіксики".
20:40 М/с "Смішарики".
21:10 М/с "Буба".
21:40 М/с "Пригоди Мауглі".
22:10 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
ПЛЮСПЛЮС
5:00 Корисні підказки.
5:45 Казка з татом.
6:05 Корисні підказки.
7:10 М/с "Лис Микита".
8:20 Казка з татом.
9:00 М/ф "Пригоди Котигорошка та його друзів".
9:50 М/с "Ескімоска".
10:20 Маленьке містечко.
10:50 М/с "Свинка Пеппа".
12:00 М/с "Фіксики".
12:50 М/с "Оггі та кукарачі".
13:50 М/с "Тобот".
14:15 М/с "Рев та Рамбл".
14:40 М/с "Ніндзяго".
15:00 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
15:25 М/с "Пінгвіни Мадагаскару".
15:50 М/с "Щенячий патруль".
16:25 М/с "Маленький зоомагазин. Наш власний світ".
16:55 М/с "Вампірина".
17:15 М/с "Шахерезада. Нерозказані історії".
17:45 М/с "Пінгвіни Мадагаскару".
18:05 М/с "44 коти".
18:35 М/с "Елвін і бурундуки".
19:15 М/с "Зак Шторм".
19:35 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
20:30 М/с "Вампірина".
20:50 М/с "Зоряна принцеса проти сил зла".
21:50 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
22:10 М/с "Оггі та кукарачі".
0:00 Знімала мама.
2:30 Світ чекає на відкриття.
3:15 Казка з татом.