Телепрограма на 17 листопада, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Малятко ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
9:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:50 М/с "Мурашки".
14:00 Телепродаж.
15:00 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
16:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:40 М/с "Лис Микита".
18:00 М/с "Якарі".
19:40 М/с "Седрік".
21:00 М/с "Суперкнига".
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:00 "Веселі саморобки".
11:40 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Пригоди Мауглі".
14:10 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
14:40 М/с "Друзяки з джунглів".
15:20 М/с "Боббі і Білл".
15:40 М/с "Шарлотта Суничка".
16:10 М/с "Кейт та Мім-Мім".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
17:10 М/с "Каю".
18:00 М/с "Октонавти".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
20:00 М/с "Смішарики".
22:00 М/с "Пригоди Мауглі".
22:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:50 М/с "Октонавти".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
ПЛЮСПЛЮС
5:50 Корисні підказки.
6:10 М/с "Маленький зоомагазин. Наш власний світ".
6:20 М/с "Дружба - це диво".
6:40 М/с "Міккі та круті перегони".
7:00 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
7:35 М/с "Ескімоска".
9:15 М/с "ЧоМуха".
11:10 Хто там?
13:10 М/с "Фіксики".
13:50 М/с "Крилаті рятівники".
14:20 М/с "Щенячий патруль".
14:50 М/с "Еббі Хетчер".
15:20 М/с "Дівчата на місії".
15:30 М/с "Барбі: Будинок мрії".
15:45 М/с "Міккі та круті перегони".
16:15 М/с "Вампірина".
16:45 М/с "Софія Прекрасна".
17:15 М/с "Фінес і Ферб".
17:40 М/с "Закон Майло Мерфі".
18:00 М/с "Монкарт".
18:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
18:45 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
19:05 М/с "Елвін і бурундуки".
19:25 М/с "44 коти".
19:45 М/с "Вампірина".
20:05 М/с "Софія Прекрасна".
20:40 М/с "Фінес і Ферб".
21:00 М/с "Закон Майло Мерфі".
21:35 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
21:55 М/с "Елвін і бурундуки".
22:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
22:45 М/с "Оггі та кукарачі".
0:20 Знімала мама.
2:00 Світ чекає на відкриття.
3:00 М/с "Ескімоска".
4:00 Казка з татом.