Телепрограма на 21 вересня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Малятко ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Суперкнига".
6:35 М/с "Попелюшка".
9:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Веселі звірята".
12:50 М/с "Лисенятко Пабло".
14:00 М/с "Зоопаркова, 64".
16:00 Телепродаж.
16:45 М/с "Кубі друзі".
17:40 М/с "Лис Микита".
18:00 М/с "Суперкнига".
18:35 М/с "Сіссі - молода імператриця".
21:00 М/с "Інамі".
0:00 М/с "Кубі друзі".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
10:00 М/с "Марійчин першосвіт".
10:10 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:00 "Веселі саморобки".
11:40 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Пригоди Мауглі".
14:10 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
14:40 М/с "Друзяки з джунглів".
15:00 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
15:30 М/ф "Арієтті з країни ліліпутів".
17:10 М/с "Каю".
18:00 М/с "Октонавти".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Баранчик Шон".
20:00 М/с "Смішарики".
22:00 М/с "Пригоди Мауглі".
22:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:50 М/с "Октонавти".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
ПЛЮСПЛЮС
5:50 Корисні підказки.
6:00 М/с "Дружба - це диво".
6:30 М/с "Міккі та круті перегони".
6:50 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
7:25 Світ чекає на відкриття.
7:35 М/с "Козаки. Футбол".
8:05 Корисні підказки.
11:55 М/с "Пін Пінгвін".
12:00 Смаколики з Данилом Ківою.
12:20 М/с "Козаки. Футбол".
12:50 Світ чекає на відкриття.
13:10 М/с "ЧоМуха".
13:35 М/с "Фіксики".
13:50 М/с "Крилаті рятівники".
14:25 М/с "Щенячий патруль".
14:50 М/с "Нелла - принцеса-лицар".
15:20 М/с "Дружба - це диво".
15:50 М/с "Міккі та круті перегони".
16:15 М/с "Софія Прекрасна".
16:45 М/с "Елена з Авалору".
17:15 М/с "Фінес і Ферб".
17:35 М/с "Закон Майло Мерфі".
18:00 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
18:30 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
18:50 М/с "Елвін і бурундуки".
19:40 М/с "Вампірина".
20:00 М/с "Елена з Авалору".
20:25 М/с "Фінес і Ферб".
21:00 М/с "Закон Майло Мерфі".
21:30 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
21:50 М/с "Елвін і бурундуки".
22:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
22:40 М/с "Оггі та кукарачі".
0:20 Знімала мама.
2:00 Дивні та смішні звірята.
3:00 М/с "Ескімоска".
4:00 Казка з татом.