Телепрограма на 5 квітня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Голос країни", 10 сезон, 12 еп. "Чвертьфінал".
22:15 Х/ф "Ідентифікація Борна".
0:25 Х/ф "Перевага Борна".
2:05 "Світ навиворіт".
СТБ
19:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
19:55 "Один за всіх".
21:45 "Таємниці ДНК".
22:45 "Детектор брехні".
ICTV
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:30 Х/ф "Праведник 2".
22:45 Х/ф "Некерований".
0:30 Х/ф "Інший світ 2. Еволюція".
2:10 Т/с "У полі зору", 3 сезон, 11 і 12 с.
3:35 Я зняв!
3:55 Я зняв!
Новий канал
18:50 Х/ф "Ковбої проти прибульців".
21:00 Х/ф "Межа майбутнього".
23:05 Х/ф "Брейвен".
0:50 Київ вдень та вночі, 5 сезон, 15 еп.
1:40 Київ вдень та вночі, 5 сезон, 16 еп.
2:20 Новий погляд.
3:05 Новий погляд.
3:30 Новий погляд.
3:55 Абзац!
4:15 Стенд-ап шоу, 2 еп.
4:50 Абзац!
2+2
17:10 Х/ф "Чорна маска".
19:05 Х/ф "На межі".
21:15 Х/ф "Втеча".
23:25 Х/ф "Вуличний воїн".
1:00 Т/с "Зустрічна смуга", 3-5 с.
3:15 "Облом.UA".
К1
19:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
0:45 Х/ф "Чужі на районі".
2:15 "Бійцівський клуб".
3:00 Х/ф "Лілі - справжня відьма: Подорож у Мандолан".
4:30 Мультфільми.
ТЕТ
17:15 М/ф "Бебі-бос".
18:50 Танька і Володька, 2 сезон.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою", 9 сезон.
21:15 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
22:15 Х/ф "Третій зайвий".
0:00 Країна У.
0:50 17+.
1:15 Теорія зради.
2:00 Т/с "Домашній арешт", 25 і 26 с.
2:45 Т/с "Віталька".
НТН
19:00 Х/ф "Золота міна".
21:45 Х/ф "Ганмен".
23:55 Х/ф "Проповідник з кулеметом".
2:20 "Речовий доказ".
Інтер
17:10 Т/с "Дурна кров", 9-11 с.
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Гра в імітацію".
22:35 Х/ф "Дежа Вю".
0:35 "Речдок".
3:05 "Орел і Решка. Рай і пекло".
3:50 "Богині ефіру".
UA: ПЕРШИЙ
17:00 Д/с "Погляд з середини".
17:35 Т/с "Епоха честі", 50 і 51 с.
19:20 Д/с "Супервідчуття".
20:25 Д/с "Світ дикої природи".
21:00 Новини.
21:20 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Х/ф "По(друг)а".
23:45 Пліч-о-пліч.
0:00 Новини.
0:20 Погода.
0:30 Телепродаж (на комерційних умовах).
2:30 Новини.
2:50 #ВУКРАЇНІ.
3:15 ЕнеЇда.
4:10 Сильна доля.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 "Великий марафон" з Лейлою Мамедовою.
20:30 "Військове ТБ".
20:50 "Sound Чек".
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "П'ята колонка".
22:15 "Міністерство правди".
22:35 "Вата-шоу".
0:00 Повтори.
Малятко ТV
17:45 Телепродаж.
18:00 М/с "Якарі".
19:40 М/с "Кажанчик Пет".
21:00 М/с "Суперкнига".
К2
18:00 Дачна відповідь.
20:30 Квартирне питання.
22:20 Майстри ремонту.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Глянець.
2:30 Формула любові.
3:20 Корисні поради.
4:10 Мультфільми.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
18:10 М/с "Боб-будівник".
18:40 М/с "Октонавти".
19:10 М/с "Боббі і Білл".
19:40 М/с "Буба".
20:40 М/с "Смішарики".
22:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.