Телепрограма на 28 червня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Малятко ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Монстри і пірати".
6:20 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:25 М/с "Лисеня Пабло".
6:35 М/с "Монстри і пірати".
6:55 М/с "Пінгвін Джаспер".
7:00 М/с "Лисеня Пабло".
7:10 М/с "Монстри і пірати".
7:30 М/с "Пінгвін Джаспер".
7:35 М/с "Лисеня Пабло".
7:40 М/с "Монстри і пірати".
8:00 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:05 М/с "Лисеня Пабло".
8:15 М/с "Монстри і пірати".
8:35 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Лисеня Пабло".
9:00 М/с "Хайді".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:45 Телепродаж.
13:00 М/с "Зоосвіт".
13:45 Телепродаж.
16:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:45 Телепродаж.
18:00 М/с "Якарі".
19:25 М/с "Седрік".
21:00 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
1:40 Фестиваль.
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 М/с "Магічні шари".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:00 "ТіВі Абетка".
11:10 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
14:20 М/ф "Баранчик Шон: Лами на фермі".
15:00 М/ф "Пригоди Тіммі: Тіммі-рятувальник".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
16:00 М/с "Буба".
16:30 М/с "Дуда і Дада".
16:45 М/с "Шарлотта Суничка".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Буль-буль Марін".
18:10 М/с "Смішарики".
18:40 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Баранчик Шон".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:40 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:40 Улюблені мультфільми.
1:50 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
ПЛЮСПЛЮС
5:00 Корисні підказки.
5:45 Казка з татом.
6:05 Корисні підказки.
7:10 М/с "ЧоМуха".
8:20 М/с "Бабай".
9:00 М/с "Лис Микита".
9:50 М/с "Ескімоска".
10:20 Маленьке містечко.
10:50 М/с "Раттік".
11:20 М/с "Свинка Пеппа".
12:00 М/с "Фіксики".
12:50 М/с "Оггі та кукарачі".
13:50 М/с "Суперкрила: Джетт і його друзі".
14:15 М/с "Рев та Рамбл".
14:40 М/с "Ніндзяго".
15:00 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
15:25 М/с "Пінгвіни Мадагаскару".
15:50 М/с "Щенячий патруль".
16:15 М/с "Маленький зоомагазин. Наш власний світ".
16:55 М/с "Вампірина".
17:15 М/с "Шахерезада. Нерозказані історії".
17:45 М/с "Пінгвіни Мадагаскару".
18:05 М/с "44 коти".
18:35 М/с "Елвін і бурундуки".
19:15 М/с "Зак Шторм".
19:35 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
20:30 М/с "Вампірина".
20:50 М/с "Зоряна принцеса проти сил зла".
21:50 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
22:10 М/с "Оггі та кукарачі".
0:00 Знімала мама.
2:30 Світ чекає на відкриття.
3:15 Казка з татом.