Телепрограма на 16 вересня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Малятко ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Маленьке зайченя".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Лисенятко Пабло".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Рівень Маркуса".
8:00 М/с "Маленьке зайченя".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Лисенятко Пабло".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Попелюшка".
12:00 М/с "Маленьке зайченя".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Лисенятко Пабло".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Рівень Маркуса".
14:00 М/с "Покахонтас".
14:30 М/с "Інамі".
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Кубі друзі".
15:30 М/с "Попелюшка".
16:00 Телепродаж.
17:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Рівень Маркуса".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Інамі".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Кубі друзі".
19:30 М/с "Попелюшка".
20:00 М/с "Маленьке зайченя".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Лисенятко Пабло".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Зоопаркова, 64".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Рівень Маркуса".
22:00 М/с "Покахонтас".
22:30 М/с "Інамі".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Кубі друзі".
23:30 М/с "Попелюшка".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
0:20 М/с "Якарі".
0:40 М/с "Рівень Маркуса".
1:00 М/с "Покахонтас".
1:30 М/с "Інамі".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 "Малюй з Грібо".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
10:00 М/с "Марійчин першосвіт".
10:10 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 "Казки на піску".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Слоненятко Елла".
14:00 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
14:30 М/с "Октонавти".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Пригоди Мауглі".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
17:10 М/с "Каю".
17:30 М/с "Марійчин першосвіт".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Баранчик Шон".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
ПЛЮСПЛЮС
5:50 Корисні підказки.
6:10 М/с "Дружба - це диво".
6:30 М/с "Міккі та круті перегони".
6:50 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
7:25 Говоримо українською.
7:30 Світ чекає на відкриття.
7:35 М/с "Козаки. Футбол".
8:05 М/с "ЧоМуха".
8:20 Корисні підказки.
12:30 М/с "Козаки. Футбол".
12:45 Світ чекає на відкриття.
13:00 М/с "ЧоМуха".
13:10 Хто там?
13:25 М/с "Бабай".
13:40 М/с "Свинка Пеппа".
13:45 М/с "Місто Лего".
13:55 М/с "Тобот".
14:25 М/с "Щенячий патруль".
14:50 М/с "Нелла - принцеса-лицар".
15:20 М/с "Дружба - це диво".
15:45 М/с "Міккі та круті перегони".
16:15 М/с "Вампірина".
16:40 М/с "Елена з Авалору".
17:10 М/с "Фінес і Ферб".
17:35 М/с "Закон Майло Мерфі".
17:55 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
18:30 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
18:50 М/с "Елвін і бурундуки".
19:00 Говоримо українською.
19:05 М/с "Елвін і бурундуки".
19:25 М/с "Софія Прекрасна".
19:45 М/с "Елена з Авалору".
20:20 М/с "Фінес і Ферб".
20:40 М/с "Закон Майло Мерфі".
21:10 М/с "Леді Баг і Супер-Кіт".
21:35 М/с "Бакуган".
21:55 М/с "Бейблейд: Вибух. Еволюція".
22:25 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
22:45 М/с "Оггі та кукарачі".
0:15 Знімала мама.
2:10 Дивні та смішні звірята.
2:50 М/с "Ескімоска".
4:00 Казка з татом.